Community

Dołącz do społeczności

Webinary to nie wszystko! W społeczności MAE znajdziesz dużo więcej.

Świat analizy danych wydaje się skomplikowany i rozległy, z niezrozumiałym żargonem i metodologiami. Poszukując wartościowych materiałów i wskazówek w odmętach Internetu łatwo zboczyć z kursu, błądzić po omacku lub kompletnie się poddać. Szczególnie, jeśli podróżujemy kompletnie sami.

Chcemy stworzyć przestrzeń wymiany pomysłów, wiedzy, doświadczeń i nieustannego rozwoju. Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz być jej częścią. Na pokładzie mamy zarówno ekspertów, jak i początkujących. Łączy nas jedno: wszyscy chcemy jak najlepiej rozumieć dane i użytkowników, a zdobytą wiedzę przekształcać w realne wzrosty. Jest tu dużo miejsca dla kreatywnych umysłów; dołącz do nas i odczaruj z nami „skomplikowany” świat analityki!

Make Analytics Easier Join Section
Community

Dlaczego Warto?

Wiedza w Zasięgu Ręki

Otrzymasz dostęp do praktycznych porad, eksperckich wskazówek i sprawdzonych strategii, dzięki którym skutecznie wykorzystasz potencjał analizy danych i zrozumiesz, że wcale nie są takie przerażające! ;)

Ekskluzywne Wydarzenia

Będziesz częścią wydarzeń online, webinarów i dyskusji organizowanych wyłącznie dla społeczności MAE. Zdobędziesz dostęp do dodatkowych materiałów oraz możliwość zadawania pytań naszym ekspertom i ich gościom.

Przyjazna Przestrzeń dla Pytań

Nie wiesz, od czego zacząć? Zadawaj pytania i otrzymuj szybką pomoc od naszych ekspertów i pozostałych członków społeczności. U nas nie ma głupich pytań! Pomożemy w każdym aspekcie analizy danych.

Inspirujące Sukcesy Społeczności

Odkryjesz, jak inni przekształcają dane w wielkie sukcesy. Zainspiruj się pomysłami i kreatywnymi rozwiązaniami naszej społeczności i wdrażaj sprawdzone strategie w swojej firmie.

Networking

Razem tworzymy ekosystem, który nie tylko inspiruje, ale także wspiera na drodze do osiągnięcia sukcesu w świecie analizy danych.

Community

Jak do nas dołączyć?

01

Zarejestruj Się

Korzystamy z platformy Circle. Kliknij w poniższy guzik i załóż konto. W kilka chwilzostaniesz częścią naszej społeczności.

02

Aktywnie uczestnicz

Im więcej się angażujesz, tym więcej zyskujesz. Udzielaj się w dyskusjach, dziel się wiedzą, pytaj. Najlepsza społeczność to ta aktywna, prawda? :)

03

Zdobywaj Wiedzę

Odkrywaj ekskluzywne treści, webinary i materiały edukacyjne dostępne tylko dlaspołeczności Make Analytics Easier.

Dołącz teraz i odkryj wszystkie korzyści z członkostwa w MAE!

Make Analytics Easier Join Section