Jak nie pójść do kicia? O bezpieczeństwie i wymogach zbierania danych

Zobacz teaser ze spotkania!

hero webinars image

Marketing i prywatność danych: relacja złożona, ale kluczowa. Jako marketer dysponujesz niezwykłą ilością informacji o użytkownikach, które możesz wykorzystać do personalizacji kampanii i doskonalenia doświadczeń klientów. Ale... Tak jak wujek Ben uprzedzał Petera Parkera, teraz Kama z Tomkiem chcą przypomnieć Ci, że z wielką mocą wiąże się równie wielka odpowiedzialność.

O czym rozmawialiśmy:

Czy i jak się przygotować do zbierania danych jakościowych i ilościowych Trackowanie zachowań na własnych stronach internetowych - wolno czy nie wolno? Mieć ciastka i zjeść ciastka: First-party vs third-party data ...oraz po prostu o tym, jak obchodzić się z danymi, aby robić to dobrze. I legalnie.

Co-hosts

Poznajmy się

Kilka słów o nas

Make Analytics Easier Host
Co-host

Kama Kotowska

Head of Growth at cux.io

Od lat związana z branżą kreatywną. Prelegentka, trenerka, wykładowczyni. Ekspertka Behavior-Led Marketingu, który łączy kreatywność z analityką behawioralną i pracą z danymi. Jako entuzjastka Content i Growth Marketingu stawia przede wszystkim na nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów komunikacyjnych i budowanie strategii kreatywnych. Mówi o sobie Creative MacGyver.

Odblokuj dodatkowe materiały

Webinary to nie wszystko - mamy dla Ciebie dużo więcej! Dołącz do społeczności MAE i poznaj innych specjalistów, którzy tak jak Ty, szukają najlepszych rozwiązań w zakresie analityki danych. Zdobądź dostęp do dodatkowych materiałów, checklist, taktyk, artykułów… Za darmo!

Make Analytics Easier Join Section